Sellel aastal on palju muudatusi ja loomulikult tuleb ka Moetehnoloogia kursuste korraldajal Laura Adamsonil leida teisi viise ja võimalusi siiski osalemaks huvilistel kursustel. Eriti praegu on loominguline väljendus ja uute oskuste omandamine vägagi aktuaalne vajadus.

Stuudio on läbi teinud mõningased muudatused. Täienes masinapark ja see võimaldab  pakkuda veel rohkem võimalusi just professionaalsel tasemel.

Hetkel on kohapeal kasutada 9 masinat, millest 2 on tavaõmblusmasinat, 1 kattemasin, 1 overlok 4-niidiline. Tööstuslikest masinatest on kohapeal kasutada 1 topeltkattemasin 5 niidiline, 1 overlok 4-niidiline, 1 sirgeõmblusmasin ja slapistemasin.

Pressimiseks ja töötlemiseks spetsiaalne aurukeskus ja triikimissüsteem.

  • Kursused toimuvad eelneval kokkuleppel Teisipäeviti, Kolmapäeviti, Neljapäeviti. Piisava huvi korral avan  Lõikekursused nädalavahetustel. Vaata täpsemat infot siit KURSUSED
  • Võimalus osaleda 11-13:00 grupis, 14-16:00 grupis või 17:00-19:00 grupis. NB! Soovi korral saab alustada õhtust gruppi ka 17:30.
  • Hetkel on gruppides maksimaalselt 2 osalejat!
  • Beebikäru saab jätta turvaliselt magava lapsega stuudio ukse taha või akna alla. Aknad asuvad hoovi pool.

Eelneval kokkuleppel saab tulla tutvuma stuudio ja kursuste korraldajaga.

Autoga tulijad parkivad kohe maja juures Tasuta. Balti jaam on 17 minuti jalutuskäigu kaugusel. Buss nr. 3 peatub maja ees.

Huvi korral täida allolev kontaktivorm. Loomulikult on kõik lisaküsimused oodatud.

 

Hetk algajate kursuselt. Laste jaki õmblemine.

 

Tööstusliku masinaga harjumine. Tegemist on tunduvalt kiirema ja äkilisema masinaga kui on seda kodumasinad.